Arduino NRF24L01 NRF24L01+PA+LNA Bežični RF Modul
Kategorija:
Karakteristike:
Ovaj modul bežičnog primopredajnika je jednostavan i prikladan modul ako
želite da postavite svoj bežični komunikacioni sistem uz niske troškove!!
Može postići dobar balans između performansi bežičnog prijelaza i cijene!
Možete ga jednostavno dodati sa svojim MCU/ARM/PIC/AVR/STM32 sistemom!
Štaviše, ovaj nRF24L01+ modul je dizajniran sa pojačalom snage i SMA antenom
Ovo vam je omogućilo da koristite bežičnu komunikaciju do 1000 metara (bez barijera)!
specifikacije:
Frekvencija: 2.4GHz~2.5GHz
Radni napon: 3 ~ 3.6V
Maks. struja: 115mA